Galerie

Fotografie przywiezione z podróży, są swego rodzaju jej kontynuacją. Uwieczniamy na nich świat, który widzieliśmy ale także możemy zatrzymać niepowtarzalny nastrój naszej podróży.

Zapraszamy do przesyłania (travelbit@travelbit.pl) fotografii, które umieścimy w naszej Galerii. Każda prezentacja winna się składać z maksimum 16 fotografii tworzących całośc – najlepiej aby był to fotoreportaz z podróży na wybrany temat. Jednak nie jest to konieczne – może to być po prostu  zbiór kilku lub kilkunastu fotografii będących wspomnieniem z odwiedzonego miejsca/regionu/kraju. Poszczególne fotografie powinny mieć postać plików w formacie jpg, najlepiej o wymiarze dłuższego boku max 600 pikseli (waga jednej fotografii powinna wynosić max ok. 500 kB). Każda fotografia (plik) jest opisywana albo automatycznie przez procesor aparatu fotograficznego albo “ręcznie” przez autora. Prosimy zwrócić uwagę aby podpisy fotografii NIE zawierały polskich znaków ani też spacji. Dla przykładu, zamiast podpisu  “wysoka góra.jpg”   powinno być “wysoka-gora.jpg”.

Prosimy o podpisanie całości w następujący sposób: tytuł prezentacji, imię i nazwisko autora (ewentualnie pseudonim). Jeżeli autor sobie życzy, możemy zamieścić w podpisie pokazu adres jego strony www lub adres e-mailowy. Prosimy tylko o podanie takiego życzenia.

Prosimy zwrócić uwagę, że nasza strona jest stroną otwartą tzn. materiały na niej zamieszczane mogą być cytowane przez innych internautów – oczywiście po podaniu danych autorów (muszą być zachowane wymogi ochrony praw autorskich). Dlatego zamieszczając swoje fotografie autorzy akceptują ten wymóg regulaminu.

Kliknij na interesujący Cię obszar, a zostaniesz przekierowany do galerii
dotyczących danego kontynentu (wykaz poniżej mapki).


 • Witaj w świecie globtroterów!

  Drogi internauto, niezależnie czy jesteś uroczą przedstawicielką       piękniejszej połowy świata czy też członkiem tej brzydszej. Wędrując   z  nami, podróżowanie przestanie być dla Ciebie…

  czytaj dalej

 • Jak polscy globtroterzy odkrywali świat?

  Historia „polskiego” poznawania świata zaczyna się całkiem efektownie. Pierwszy – jeżeli można go tak nazwać – polski globtroter był jednym z głównych uczestników…Zobacz stronę

  czytaj dalej

 • Relacje z podróży

Dołącz do nas na Facebook'u